Skip links

Kurumsal

Asqom Teknoloji

Güvenlik Teknolojileri alanında 16 yılı aşkın süredir sektörde kendini kabul ettiren ve önemli ölçü de kalıcı izler bırakan ASQOM Teknoloji, “Teknolojinin Pratik adı” sloganı ile Genç ve dinamik kadrosuyla birlikte alanında uzmanlaşan kaliteyi ve güveni ilke edinen, sorumluluk anlayışını benimseyen bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor ve bu bilinçle aynı gururu yaşamaya devam edecektir.

Çözüm Ortaklığı

Teknoloji alanında birçok ürün ithalatı gerçekleştiren ASQOM Teknoloji, ürünlerini daima kullanıcılarına ulaştırmanın gayreti içerisinde olmuştur. İhtiyaca uygun yüksek çözünürlüklü Güvenlik Görüntüleme Sistemlerini ve buna bağlı sistem ekipmanlarını dış piyasada takip ederek değerli iş ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Güvenlik ve savunma sistemlerinde yüksek çözünürlüklü teknoloji

yüksek teknoloji

kusursuz hizmet

Değerli iş ortaklarımıza kusursuz hizmet sunuyoruz.

Gelişen teknoloji ile günümüzde ihtiyaçlar yerini sürekli bir yeniliğe bırakmakta ve bu yenilikler hız kesmeden devam etmektedir. ASQOM Teknoloji, bu yenilikleri ürün yelpazesinde ekonomik ve üst segment profesyonel ürünler ile sürekli güncel tutmaktadır.

ASQOM Teknoloji, ilk gün ki heyecanı ve gururu ile hedeflerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşamayı vazgeçilmez bir alışkanlık haline getirmiştir.

700+
GÜVENLİ MÜŞTERİ
125+
ÜRÜN ÇEŞİDİ
682+
KURULUM HİZMETİ
490+
EKİPMAN

Güvenlik ve savunma sistemlerinde ASQOM yüksek çözünürlüklü teknoloji sunar.